Сьогодні, коли у світі відбуваються стрімкі зміни через пандемію коронавірусу, необхідно ще активніше допомагати людям, які опинилися в біді. Саме тому з 15 січня і по 15 травня платформа взаємодії неурядових організацій, релігійних громад та державного сектору «Елеос-Україна» реалізовує проєкт про право на паліативну допомогу та доступ до неї, що має назву «Біль про права». 

Метою проекту, що реалізується у межах інформаційної кампанії МБФ «Відродження», є підвищення обізнаності щодо знеболення і паліативної допомоги широких кіл населення за допомогою релігійних організацій, медичних капеланів. 

«Біль про права» орієнтований на хворих, які потребують паліативної допомоги, їх доглядальників, рідних, медиків первинної та вторинної ланки та усіх тих, хто наразі ще не зіштовхувався з проблемами від невиліковних захворювань. 

Проєкт реалізується шляхом створення презентацій, буклетів та плакатів, які привертають увагу до необхідності паліативної допомоги. 15 каплиць у медичних закладах наповнено інформаційно-просвітницькими матеріалами. Підвищується рівень компетенції медичних капеланів, проводяться інформаційні кампанії для закладів охорони здоров’я. 

З цією метою 13 травня 2020 р. до кампанії долучився доцент кафедри психіатрії і психотерапії ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького, медичний капелан Православної Церкви України Сергій Кирилюк. Він передав стенд та роздаткові інформаційні матеріали для розміщення у кабінеті спільного використання працівниками КНП ЛОР «Львівський обласний клінічний психоневрологічний диспансер» та кафедри психіатрії і психотерапії ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького (за адресою м. Львів, вул. О. Басараб, 2), де кожен потребуючий може з ними вільно ознайомитись.

Долучитися до проєкту може кожен. 

Більше: http://eleos.com.ua/informatsijna-kampaniya-bil-pro-prava-pro-bil-varto-znaty-i-govoryty/

 

За інформацією кафедри психіатрії і психотерапії ФПДО

Відділ комунікації і промоції 

press@meduniv.lviv.ua