29 червня 2022 року Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій спільно з представниками приймальних комісій провідних вищих навчальних закладів м. Львова провели зустріч у форматі «Діалог з абітурієнтом» для пільгових категорій з числа учасників бойових дій, інвалідів війни, членів сімей учасників бойових дій та членів сімей загиблих учасників бойових дій.

Учасником заходу став представник Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького – відповідальний секретар Приймальної комісії, доцент Юрій Кузьмінов.

У межах зустрічі фахівці вищих навчальних закладів ознайомили присутніх з діяльністю університетів та особливостями вступу до кожного, розповіли про вступну кампанію 2022 в умовах воєнного стану, проконсультували з питань соціальних гарантій, які передбачені чинним законодавством щодо кожної вищезгаданої категорії осіб. 

Участь у діалогу взяли також представники приймальних комісій ВНЗ Львівського національного університету імені Івана Франка, НУ «Львівська політехніка», Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Львівського державного університету внутрішніх справ, Львівського національного  університету ветеринарної медицини та біотехнологій та ін.

За інформацією Приймальної комісії ЛНМУ імені Данила Галицького

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua