6 квітня відбулося засідання Регіональної ради Львівської області, яка здійснюватиме конкурсний відбір Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» 2020-2021 рр. У зв’язку із складною епідеміологічною ситуацією та карантинними обмеженнями зустріч відбулася у форматі ZOOM-конференції. 

На засіданні ради були присутні восьмеро членів ради, які проводили відбір кандидатів. З інформацією про учасників конкурсу виступив голова Регіональної ради Львівської області Олег Дуда. 

Після тривалих дискусій, обговорень та голосування Регіональна рада визначила сімох претендентів-медиків на відзнаку за професіоналізм і милосердя «Орден Святого Пантелеймона» і трьох – на «Медаль Святого Пантелеймона».

Серед претендентів є і представники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького:

  • на номінацію «За досягнення у міжнародному співробітництві у охороні здоров’я» – професор кафедри пропедевтики внутрішньої медицини № 1, голова Світової Федерації Українських Лікарських Товариств Андрій Базилевич 
  • на номінацію серед молоді (до 35 р.) медаль «За наукові розробки в медицині» – асистент кафедри реабілітації та нетрадиційної медицини факультету післядипломної освіти Назар Негрич.

Регіональна рада відзнаки «Орден Святого Пантелеймона у Львівській області» визначила також претендентів на номінації «Найкращий лікар», «Найкращий медичний працівник», «Новатор охорони здоров’я», «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я для іноземних громадян», «Найкращий управлінець в галузі охорони здоров’я», «Найкращий колектив закладу охорони здоров’я», номінації серед молоді (до 35 р.) – медаль «За лікарське мистецтво» та медаль «За турботу і ласку до хворого».

Результати голосування будуть передані до Києва, де їх розглянуть на засіданні Національної експертної комісії, Поважної Ради відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» та оберуть кращих у кожній категоріях. 

Нагадаємо, що минулого року у номінації «За досягнення у міжнародному співробітництві у охороні здоров’я» Орденом Святого Пантелеймона нагороджений професор, завідувач кафедри променевої діагностики ЛНМУ імені Данила Галицького Юрій Іванів.

Довідка. Відзнака «Орден Святого Пантелеймона» заснована у 2009 році. З 2017 року вона є найвищою громадською відзнакою за професіоналізм та милосердя. Її ще називають «Оскаром» у медицині. Протягом року відбувається відбір кандидатів з цілої України. 

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua