9-10 жовтня 2021 р. у м. Островець-Свентокшиський Островецького повіту Свентокшиського воєводства Республіки Польща відбулося урочисте відкриття навчального року у Вищій школі бізнесу та підприємництва. Воно було приурочене до 25-річчя з часу створення навчального закладу. Серед 14 освітніх напрямків, які тут опановують, є медсестринська спеціальність – догляд за хворими.

Захід відвідали делегати з різних куточків Польщі, а також запрошені гості з України та Грузії, зокрема представники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

В урочистій події взяли участь члени делегації від нашої Alma Mater – декан медичного факультету № 1, професор Вікторія Сергієнко та заступник декана, доцент Ірина Пилипчук. Вони передали офіційні привітання від ректора нашої Alma Mater академіка НАМН України, професора Бориса Зіменковського

На початку заходу відбулося вручення державних та відомчих нагород працівникам Вищої школи бізнесу та підприємництва. У межах святкування з лекцією виступив всесвітньо відомий оториноларингологаудіологфоніатр, творець Варшавського інституту фізіології і патології слуху та Міжнародного центру слуху і мови в Каєтанах Генрик Скаржинський.

 Представники нашої Alma Mater побували на факультеті медсестринства навчального закладу, а також відвідали сучасний симуляційний центр, де студенти відпрацьовують практичні навички. 

Варто нагадати, що між Львівським національним медичним університетом імені Данила Галицького та Вищою школою бізнесу та підприємництва підписана угода про співпрацю, яка відкриває можливості проходження практики студентами в межах програми ERASMUS+,  включаючи навчання в симуляційному центрі та практичну частину в багатопрофільній лікарні міста.

За інформацією деканату медичного факультету № 1

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua