В умовах реформування системи охорони здоров’я протягом декількох років в Україні впроваджується нова модель післядипломної освіти лікарів та провізорів. У 2019 році Міністерство охорони здоров’я видало наказ №446, який регламентує питання атестації медичних працівників. Активно розвивається модель безперервного професійного розвитку медичного персоналу. У таких умовах необхідно зрозуміти місце закладів післядипломної освіти в безперервній медичній освіті.

З цією метою 3 грудня у Києві на базі НМУ ім. О.О. Богомольця відбувся 1-й Всеукраїнський форум безперервної медичної освіти безперервного професійного розвитку, який мав на меті об’єднати зусилля всіх провайдерів БМЕ-БПР. 

Активну участь у форумі взяли представники ЛНМУ імені Данила Галицького заступник декана ФПДО, доцент кафедри педіатрії і неонатології ФПДО Богдан Коцай та доцент цієї ж кафедри Григорій Троцький.

Серед учасників заходу були засновники професійних асоціацій, представники медичних вищих навчальних закладів, розробники освітніх платформ, закордонні гості та представники міністерства охорони здоров’я України. З роз’ясненнями моделі фінансування виступили заступник міністра охорони здоров’я Младена Качурець (на фото з представниками нашої Alma Mater) та державний експерт експертної групи з питань кадрової політики Директорату наук, інновацій, освіти та кадрів Тетяна Потупалова.  

За інформацією кафедри педіатрії і неонатології ФПДО

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua