У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся постійно діючий науково-практичний семінар «Актуальні питання тактико-спеціальної та фізичної підготовки курсантів та студентів закладів вищої освіти». 

Участь у семінарі взяли представники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Львівського державного університету фізичної культури імені І. Боберського, Батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Львів» та підрозділу КОРД ГУНП у Львівській області, Управління патрульної поліції у Львівській області.

Наш Університет представили співробітники кафедри фізичного виховання та спортивної медицини – доцент Оксана Іваночко та старший викладач Алла Хохла. Вони виступили з доповідями: «Особливості практичних занять з дисципліни «Фізичне виховання» для студентів спеціальної медичної групи» (доцент О. Іваночко) та
«Диференційований підхід до фізичної підготовки студентів-медиків з урахуванням індивідуальних профілів їхньої підготовленості» (А. Хохла).

За інформацією кафедри фізичного виховання та спортивної медицини

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua