25 травня 2019 р. у м. Харків відбувся тренінг з медичного права на базі навчального онлайн-курсу програми Ради Європи HELP «Основні принципи захисту прав людини у сфері біомедицини».

Тренінг організували Національна асоціація адвокатів України та Рада Європи в межах проекту «Посилення імплементації європейських стандартів прав людини в Україні».

Захід провели завідувач кафедри медичного права, експерт Ради Європи д. юр. н., доцент Ірина Сенюта та асистент кафедри медичного права, експерт Ради Європи Христина Терешко.

Тренінг поєднував презентації з практичними завданнями, що включали різні теми: від міжнародних та регіональних стандартів у сфері біомедицини і прав людини до лікарської таємниці, інформованої згоди та практики ЄСПЛ у сфері охорони здоров’я.

Актуальність тематики медичного права, з-поміж спектральних професійних спільнот, свідчить про доцільність впровадження нового навчального онлайн-курсу РЄ «Основні принципи захисту прав людини у сфері біомедицини» та викладання його для різних фахівців, зокрема медичних працівників.

За інформацією кафедри медичного права

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua