22-23 жовтня 2021 року у Києві відбулася визначна подія стоматологічної спільноти – 6-й Національний український стоматологічний конгрес «Інноваційні технології в стоматології». Захід був присвячений 65-річчю об’єднання стоматологів України – Республіканського наукового товариства стоматологів України і Асоціації стоматологів України. У зв’язку із карантинними обмеженнями, пов’язаними із коронавірусною хворобою  COVID-19, конгрес проходив у режимі онлайн.

Конгрес зібрав суцвіття провідних лекторів з різних стоматологічних шкіл України. Пленарне засідання відкрила президент ГО «Асоціація стоматологів України», професор кафедри стоматології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України Ірина Мазур, яка поділилася своїми міркуваннями щодо майбутніх реформ у галузі.

Під час заходу з усними доповідями виступили представники стоматологічних кафедр ЛНМУ імені Данила Галицького доцент кафедри терапевтичної стоматології ФПДО Олеся Мартовлос (Годована) та асистент кафедри ортопедичної стоматології Олександр Кирманов.

Учасники заходу обговорили актуальні проблеми стоматології в умовах трансформації сфери охорони здоров’я України. Увага була сконцентрована на найбільш пріоритетних і перспективних для виконання в умовах сьогодення напрямках, що відповідають світовим тенденціям розвитку стоматологічної науки. Розглянули, зокрема, і питання створення медико-технологічної документації зі стандартизації стоматологічної допомоги, що є вкрай важливим для підвищення якості надання стоматологічної допомоги.

Захід виявився надзвичайно корисним у плані безперервного професійного розвитку з метою вдосконалення знань і вмінь практичних лікарів, науковців, здобувачів вищої освіти, ознайомлення з новими науковими підходами та практичними технологіями в діагностиці та лікуванні різних стоматологічних захворювань.

Усі учасники заходу отримали сертифікати.

Довідка. Асоціація стоматологів України (АСУ) заснована 23 жовтня 1994 р. і є правонаступницею Республіканського наукового товариства стоматологів України, яке було створене у 1956 р. АСУ є членом Всесвітньої федерації стоматологів (FDI) з 1998 р. та Європейського регіонального відділення (ERO FDI).

За інформацією кафедри терапевтичної стоматології ФПДО

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua