22 квітня у Львівському палаці мистецтв відбувся традиційний ІV сеанс одночасної гри в шахи на підтримку Сил оборони України. До участі у турнірі долучилися видатні українські міжнародні гросмейстери – Марта Літинська, Олег Романишин, Олександр Бєлявський, Адріан Михальчишин та Володимир Ветошко.

Сеанс одночасної гри об’єднав понад 120 прихильників шахів, серед яких були військовослужбовці, ветерани, медики, молодь – люди різного віку зі спільним інтересом до гри. У турнірі взяли участь і представники ЛНМУ імені Данила Галицького – студенти Юлія Скурчанська (3 група ІІІ курсу медичного факультету №1), Арсен Павлусик (16 група V курсу медичного факультету №2), Василь Волянський (4 група ІІІ курсу медичного факультету №1) та доцент кафедри фізичного виховання та спортивної медицини Володимир Хомишин. Представники нашого Університету змагалися за шахівницею з гросмейстером Адріаном Михальчишиним.

Під час заходу відбувся благодійний збір коштів на підтримку волонтерської організації «Львівський лицар», яка забезпечує українських захисників сучасними технічними засобами для фронту. Дякуємо нашим оборонцям за можливість проведення свята спорту!

За інформацією кафедри фізичного виховання та спортивної медицини

Відділ комунікації і промоції