Нещодавно у Києві відбулося чергове засідання Поважної ради у конкурсному сезоні 2021-2022 рр.

Члени Поважної Ради в онлайн режимі обговорили такі питання, як затвердження Національної експертної комісії та створення Професійно-етичної комісії. З обох питань порядку денного виступив голова Поважної ради Василь Князевич.

За результатами голосування до складу Національної експертної комісії увійшов голова Регіональної ради Львівської області, член постійної депутатської комісії охорони здоров’я та материнства Львівської обласної ради IX скликання, заступник головного лікаря з хірургічної роботи Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру Олег Дуда.

Також затверджено оновлений склад Професійно-етичної комісії, членом якого другий рік поспіль стала представниця Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького – завідувачка кафедри медичного права, професор Ірина Сенюта.

Професійно-етична комісія – дорадчий орган, який створюється за рішенням Поважної Ради, проводить розгляд скарг на предмет порушення проведення конкурсного відбору, зокрема скарг на роботу Регіональних рад та Національно-експертної комісії; у випадку виникнення професійно-етичних конфліктів, всесторонньо розглядає такі ситуації, надає Поважній Раді оцінку та рекомендує рішення у кожному випадку. 

Список усіх актуальних членів Національної експертної комісії та членів Професійно-етичної комісії можна переглянути за посиланням .

Нагадаємо, оголошення імен нових лауреатів Медичного Оскара відбудеться 9 серпня 2022 року.

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua