24 травня 2023 року на кафедрі організації і економіки фармації нашого Університету відбулася студентська олімпіада з фармацевтичних управлінсько-економічних дисциплін за спеціальністю 226 Фармація, промислова фармація в межах Угоди про науково-освітнє співробітництво між Львівським національним медичним університетом імені Данила Галицького та АТ «Галичфарм». 

До участі в олімпіаді зголосилися 12 студентів 4 курсу фармацевтичного факультету очної форми навчання. Окрім науково-педагогічних працівників кафедри членом журі олімпіади був експерт служби навчання та розвитку персоналу АТ «Галичфарм» Олександр Якубовський.

Студентська олімпіада проводилася у два тури – теоретичний та практичний. На теоретичний тур учасникам були запропоновані  тестові завдання третього та четвертого рівнів складності з організації та економіки фармації, фармацевтичного менеджменту та маркетингу, фармацевтичного та медичного товарознавства. Кількість теоретичних завдань з окремої дисципліни складала 20 тестів. Практичний тур полягав у виявленні практичних навичок із зазначених вище дисциплін.

Переможці в Олімпіаді визначилися за сумарною кількістю балів з усіх дисциплін, набраних на обох її турах. Ними стали Ольга Лисюк (І місце), Марія Сідельник (ІІ місце) та Наталія Депа (ІІІ місце). Вони нагороджені сертифікатами та подарунками.

Учасниця Олімпіади, котра посіла перше призове місце, стала претендентом на річну стипендію АТ «Галичфарм».

За інформацією кафедри організації і економіки фармації

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua