20-22 березня 2019 у м. Ессен (Німеччина) пройшов курс, присвячений новітнім технологіям хірургічного лікування церебральних аневризм і мальформацій. Участь у ньому взяв д. мед. н., професор кафедри невропатології та нейрохірургії ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького Андрій Нетлюх.

Слід відзначити високий рівень анестезіологічного забезпечення та інтенсивної терапії невідкладних станів у судинній нейрохірургії в даній установі. Робота спеціалістів з інтервенційної нейрорадіології госпіталя імені Alfried Krupp на чолі з професором Рене Шапо (Rene Chapot) вразила своєю досконалістю. Це був чудово організований і проведений освітній курс, а також можливість поспілкуватись з колегами з різних країн (Німеччина, Чехія, Британія, Казахстан, Франція), які відвідали захід.

У Львові на базі КНП «КЛШМД» успішно проводиться нейрохірургічне та ендоваскулярне лікування судинно-мозкової патології вже протягом більш ніж 10 років, відколи там було встановлено ангіографічне обладнання. Ця робота здійснюється за кураторства і безпосередньої участі співробітників кафедри невропатології та нейрохірургії ФПДО (завідувач кафедри проф. Анжела Паєнок).

  Отримана під час курсу інформація та набуті знання професором Андрієм Нетлюхом   будуть поширені серед колег – радіологів, неврологів, анестезіологів, що в кінцевому результаті позитивно позначиться на якості медичної допомоги пацієнтам.

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua