У ці дні  на базі Одеського національного медичного університету  пройшов «VII Конгрес наукового товариства анатомів, гістологів, ембріологів, топографоанатомів України», що зібрав представників усіх медичних вузів країни та їх закордонних колег.

Протягом трьох днів кращі морфологи України ділилися своїми знаннями та напрацюваннями, апробованими на своїх кафедрах, знайомили зі своїми учнями-послідовниками і їх першими науковими кроками, обговорювали останні досягнення в сучасній морфології.

Вперше за історію існування НТ АГЕТ України на VII Конгресі пройшла церемонія нагородження за досягнення в морфології. 10 видатних вчених з рук президента НТ АГЕТ України, члена-кореспондента НАМН України, професора Юрія Чайковського отримали найвищу нагороду товариства — «Золоту медаль В. О. Беца». Серед нагороджених  – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри гістології, цитології та ембріології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Олександр Луцик 

Необхідно відмітити, що спеціальним спікером VII Конгресу НТ АГЕТ став професор, директор Міжнародного центру з вивчення та досліджень в галузі естетичної медицини (International Centre for Study and Research in Aestetic and Physiologic Medicine) Мауріціо Чеккарéллі. Він вважається засновником естетичної медицини як науки в світовому масштабі.

Конгрес завершився прийняттям резолюції та виборами керівних органів. Президентом наукового товариства АГЕТ України переобрано член-кореспондента НАМН України професора Юрія Чайковського.

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua