[]9 серпня у Києві відбулася щорічна церемонія нагородження найкращих медиків країни «Медичним Оскаром» – відзнаками за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона». На церемонії нагородження був присутній міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Нагород були удостоєні 11 професіоналів у галузі медицини, серед яких лікарі з великим досвідом, молоді фахівці, медсестри, військові хірурги і педіатри,  науковці та педагоги.

Номінантів з Львівської області, які перемогли в регіональному відборі відзнаки «Орден Святого Пантелеймона – Львівська область», представив Голова регіональної ради в Ордені Святого Пантелеймона Олег Дуда. 

Почесну нагороду – орден у номінації «За досягнення у міжнародному співробітництві в охороні здоров’я» отримав професор кафедри пропедевтики внутрішньої медицини № 1 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Андрій Базилевич. 

Орден Святого Пантелеймона було вручено також у номінаціях «Кращий лікар», «Кращий медичний працівник», «Новатор охорони здоров’я», «Зразок служіння суспільству», «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я України» (номінація для іноземних громадян з 2019 р.), «Кращий заклад охорони здоров’я», «Кращий управлінець в галузі охорони здоров’я». Медаллю Святого Пантелеймона була відзначені молоді медики в категоріях «За лікарське мистецтво», «За турботу і ласку до хворого», «За наукові розробки в медицині».

Слід згадати, що практично в усіх номінаціях представники Львівщини увійшли до четвірок кращих – це свідчить про високий показник професійності та служіння людям, а також про високу оцінку медичної спільноти нашої області.

Приємно відзначити, що одним із номінантів від Львівщини був  асистент кафедри реабілітації факультету післядипломної освіти ЛНМУ імені Данила Галицького Назар Негрич.

Довідка. Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» є громадською, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я. Урочиста церемонія нагородження «Медичним Оскаром» щорічно проходить 9 серпня у День Святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

Відділ комунікації і промоції

press@medniv.lviv.

[]