ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ!

Від імені Вченої ради Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, науково-викладацького складу, трудового колективу складаю вам щирі вітання з нагоди радісної і важливої події у вашому житті – отримання диплому лікаря і провізора! 

Лікар – це особлива професія, це покликання допомагати людям. Будьте завжди організованими, чіткими, послідовними, не забувайте, що кожне ваше слово має бути виваженим, а дії – обміркованими. Ваші знання і праця повинні служити виконанню цієї місії, бо від вашого вміння та досвіду залежатиме не лише здоров’я, а й життя людини. Лікарі і провізори нової генерації повинні бути не лише досконалими фахівцями і сповідувати високі людські цінності, але й глибоко розуміти нерозривність медицини і фармації, адже поступ медицини неможливий без упровадження нових фармацевтичних технологій, нових методів і підходів у лікуванні захворювань. 

Праця лікаря завжди була пов’язана з самовідданістю, а часто – і з самопожертвою, та лише зараз, в умовах пандемії коронавірусу, люди дійсно усвідомили значущість кожного працівника медичної сфери. Як і наші воїни на передовій, медичні працівники безстрашно виконують свої професійні обов’язки у боротьбі з наслідками COVID-19, ризикуючи власним здоров’ям і життям.

Дорогі колеги! Ви обрали благородну професію – служіння людям. Нехай на цьому нелегкому, але благородному шляху вас завжди і в усьому супроводжує успіх! Ми, ваші вчителі, віримо, що отримані в Університеті знання та вміння дозволять вам опанувати не одну життєву і професійну висоту. Бажаю сповна скористатися здобутими знаннями, йти у світ лише дорогами добра та гідності, чесності та працелюбності. Вірю, що почуття піднесення й гордості за свою професію ніколи не зникне у ваших серцях! Міцного здоров’я вам, щасливої долі, миру, добробуту і натхнення!

Молоді й талановиті, сповнені знань, сил і енергії, Ви, безперечно, станете гідними послідовниками славетних традицій десятків тисяч випускників нашої Alma Mater. Як би далеко не закинула Вас доля, дорожіть своїм ім’ям та ім’ям Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького! 

З повагою
ректор ЛНМУ імені Данила Галицького,
академік НАМН України,
професор Борис ЗІМЕНКОВСЬКИЙ