Шановні викладачі, працівники та здобувачі освіти
Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького!

  За кілька днів 2022 рік стане минулим. Минулим важким, інколи до розпачу та відчаю, проте з надією. В цей рік на нашу землю прийшла війна – немотивована, безглузда, жорстока і безжальна. Практично кожну українську родину вона обпалила полум`ям втрат: у когось загинули рідні чи близькі, хтось втратив домівку, у когось розділилася родина. Проте російська агресія, замість залякати й пригнобити, зробила нас сильнішими, згуртувала в єдину націю, спонукала ще більше любити свою Україну та пишатися нею!

  Сигнали тривоги та ворожі ракети не примусили нас поставити  життя на паузу: ми продовжували  працювати заради майбутнього! Цього року до Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького вступила рекордна кількість українських студентів – понад 1 тисяча юнаків та дівчат з різних куточків України. З початку російської агресії ми жодного разу не припиняли роботу, не переривали навчання, підготовку майбутніх медиків різних спеціальностей. Ми віримо в себе, наші Збройні Сили та спільну Перемогу! Світло душі кожного з нас не дозволить ворогу занурити нас в темряву й зневіру!

  Із наближенням Різдвяних свят хочу нагадати, що жодні злі сили не перешкодили народженню Божого дитяти. То ж жодні намагання агресора не зможуть зупинити нашу довгоочікувану та вистраждану Перемогу!

 Переконаний, що всі українці цьогоріч загадуватимуть одне спільне бажання – Перемоги та Миру! А отже, воно неодмінно має здійснитися! Від щирого серця зичу цього Вам та Вашим родинам! 

Бажаю всім здоров’я та сил, щоб подолати всі труднощі воєнного часу, наснаги і творчого натхнення, нових професійних та життєвих звершень та міцної віри в майбутнє!

З повагою
ректор ЛНМУ імені Данила Галицького,
академік НАМН України,
професор Борис ЗІМЕНКОВСЬКИЙ