Шановні викладачі, працівники та здобувачі освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького! 

Минає ще один рік. Для кожного з нас він видався непростим та тривожним. І не лише з огляду на  триваючу пандемію коронавірусної хвороби  COVID-19 , що спонукала нас щоразу підлаштовуватися, аби забезпечити неперервне та якісне навчання в умовах карантинних обмежень та вимушеного впровадження дистанційної форми навчання. Тривога через невщухаючу пандемію посилилася ще й іншим острахом – через ймовірність військової агресії проти України. 

Та ми вже не раз доводили, що готові гідно справлятися із усіма проблемами та негараздами. Наш колектив достойно пройшов цей складний рік, спрямовуючи свої зусилля на модернізацію освітнього процесу із застосуванням сучасних інформаційних технологій, нові наукові дослідження та розробки.

Підсумовуючи рік, приємно відзначити, що за показниками діяльності ЛНМУ імені Данила Галицького посідає провідні позиції у рейтингах серед закладів вищої освіти та вищих медичних навчальних закладів України. Університет постійно модернізується шляхом формування нового освітнього простору, оновлення матеріально-технічної та навчально-лабораторної баз, застосування сучасних інформаційних технологій, розвитку наукового потенціалу та міжнародної співпраці, формування потужного науково-методичного супроводу освітнього процесу. Переконаний, уміння працювати, віра у свої сили та відданість нашому Університетові допоможуть нам і надалі реалізувати найсміливіші проєкти. 

З нагоди наближення Різдвяних та Новорічних свят щиро бажаю вам, шановні колеги, щоб 2022 рік увійшов у ваші оселі з миром і добром, подарував радість нових професійних здобутків, відкриттів, перемог і досягнень! Нехай прийдешній рік стане роком мудрих та виважених рішень, злагодженої співпраці, наповнить вас розумінням та турботою про оточуючих. Хай для втілення життєвих задумів завжди вистачає можливостей, енергії, здоров’я та натхнення, а успіх неодмінно супроводжує вас у всіх добрих справах! 

Зичу, аби Різдвяна зірка осяяла шлях, а мелодія святкової коляди зміцнювала віру в краще майбутнє й дарувала радість, щастя, добробут і здоров’я вам та вашим родинам!

З повагою 

ректор ЛНМУ імені Данила Галицького,

академік НАМН України,

професор Борис ЗІМЕНКОВСЬКИЙ