Шановні викладачі, співробітники, студенти, аспіранти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького!

Щиро вітаю всіх Вас із прийдешнім світлим Святом Великодня!

Великдень у своїй першооснові – це святкування приходу весни, свято воскресіння землі та природи в цілому до нового життя, оновлення світу, це відродження людського духу. Це найвеличніше свято року, коли відбувається очищення тіла, помислів та діянь. Це щира молитва і духмяна паска, високе Слово і писанка-крашанка, смерть і воскресіння, настанова на добро, взаємодопомогу, всепрощення, мир.

Світло добра і любові сходить на кожного, хто переймається думками про піднесене, прагне повсякчасної чистоти думок та вчинків, хто не забуває про високе покликання людини у цьому земному бутті. Саме медичні та фармацевтичні працівники – люди у білих халатах, які невтомно і самовіддано працюють в умовах пандемії коронавірусу, ризикуючи власним життям і рятуючи життя інших, – і є тими, хто зорієнтований на служіння Людині. Ви робите великі справи! Ви – наша гордість! Тож нехай і надалі щедрою буде доля до всіх, хто має відношення до цієї шляхетної професії.

Вітаючи всіх Вас із Великоднем, зичу духовної та моральної величі, мудрості та натхнення, праведних діянь, тепла сердець і взаємоповаги, щастя, здоров’я, прихистку від Бога і щедрот від долі, успіхів у праці, сімейного затишку, достатку та взаєморозуміння. 

Віри Вам у всі починання, маленьких та великих перемог щодня. Нехай ці святкові дні сповнять вас силами, надіями на краще майбутнє. Христос Воскресає, а це означає, що вкотре ми силою віри вселяємо добро у всі наші справи, думки та впевнені, що вони недаремні і принесуть нашій державі мир і злагоду! Хай серце і розум, злиті воєдино, наповнені благодатною енергією пасхального свята, зорієнтують вас на служіння Україні, на її державне утвердження.

Божого благословення Вам на многії та благії літа!

     Христос Воскрес!

     Воістину Воскрес!

З глибокою повагою
ректор ЛНМУ імені Данила Галицького,
академік НАМН України,
професор Борис ЗІМЕНКОВСЬКИЙ