Шановні викладачі, співробітники, студенти, аспіранти
Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького!

Сердечно вітаю Вас із прийдешніми Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, для нашої Alma Mater був непростим – з огляду на пандемію коронавірусу перед системою освіти постали нові виклики, пов’язані із забезпеченням неперервності освітнього процесу, спроможністю навчальних закладів гарантувати якість і сталість здобуття освіти в умовах карантинних обмежень, необхідністю невідкладного розвитку дистанційної форми здобуття освіти. Безумовно, шлях непростий та тривалий. Проте наш Університет гідно пройшов цей складний рік і з надією дивиться у майбутнє. Сьогодні Університет впевнено модернізується шляхом формування нового освітнього простору, потужного науково-методичного супроводу освітнього процесу, розвитку наукового потенціалу та міжнародних проєктів, застосування сучасних інформаційних технологій, оновлення матеріально-технічної та навчально-лабораторної баз.

2020 рік став справжнім випробуванням для людства. COVID-19 об’єднав увесь світ спільним болем. І без перебільшення головними героями цього року стали саме медичні та фармацевтичні працівники – люди у білих халатах, які невтомно і самовіддано боролися з коронавірусом, ризикуючи власним життям і рятуючи життя інших. Тож нехай і надалі професії медика та фармацевта в Україні будуть шанованими та престижними. Хай щедрою буде доля до всіх, хто має відношення до цих шляхетних професій, а ваш професіоналізм та робота, важливість якої важко переоцінити, будуть гідно винагороджені.

Бережімо себе, своїх близьких, друзів та колег! Сьогодні ми особливо маємо стати підтримкою один одному, а взаємоповага та турбота дозволять з гідністю пройти шлях випробувань! Зичу, щоб з останніми годинами старого року нас усіх покинули турботи та негаразди, щоб наступного року було менше складних випробувань та викликів, а більше щасливих подій. Вірю, що Новий рік увійде у ваші оселі з добром і радістю, з надією і натхненням до нових професійних досягнень, а Різдвяна Зоря запалить у ваших серцях вогонь віри, надії, любові і впевненості у здійсненні найзаповітніших бажань.

Щиро бажаю Вам, щоб рік прийдешній став роком міцного здоров’я, роком радості й добра, людського щастя, приніс кожній родині добробут та достаток. Хай у ваших домівках панують любов, мир, затишок та взаєморозуміння. Нехай рік новий стане Роком нового, світлого майбутнього!

З глибокою повагою
ректор ЛНМУ імені Данила Галицького,
академік НАМН України,
професор Борис ЗІМЕНКОВСЬКИЙ