Сьогодні в актовій залі стоматологічного медичного центру Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького стартував п`ятий за рахунком  щорічний Міжнародний симпозіум «SMART LION 2021  Перспективи в медицині та глобальне здоров’я». Цей форум покликаний залучати до науки молодих – студентів, інтернів, аспірантів; доносити до них інформацію про останні досягнення в галузі медицини та фізіології у світі. З цією метою щорічно в якості спікерів на симпозіум запрошують знаних науковців із різних країн Європи та Америки. Цього року відкрив симпозіум доповіддю  “Синдром тривалого COVID-19”і новий стресовий фактор для людини» професор Каліфорнійського університету(США) Шандор Сабо

Загалом на три дні роботи симпозіуму передбачено майже два десятки  лекцій та стендових доповідей і панельних дискусій, а також воркшоп «Як користуватися системою Open Journal».

Як зазначила одна із співорганізаторка симпозіуму, завідувачка кафедри нормальної фізіології ЛНМУ ім. Данила Галицького, професорка Оксана Заячківська, метою 5-го симпозіуму SMART LION 2021 є зібрати молодих та досвідчених вчених, лікарів, які працюють над розробками інновативних технологій у медицині та сприяти інтеграції знань фундаментальних і клінічних наук.

Низка доповідей закордонних та вітчизняних лекторів – Лева Волянського (США), Шандора Сабо (США), Василя Лончини (США), Клауса Холцманна (Австрія), Зігфріда Кнасмюллера (Австрія), Армена Гаспаряна (Великобританія), Івана Волянського(США), Юрія Іваніва (Україна) та Нелі Орищин (Україна) –  присвячена останнім досягненням у галузі радіології, фізіології, молекулярної біології, онкології, нейрохірургії, написанню та оформленню наукових статей для здобувачів наукового ступеню в галузі медицини, а також медичній освіті у час штучного інтелекту.

Беручи до уваги карантинні обмеження, організатори подбали, щоб до прослуховування лекцій могли долучитися всі охочі, після попередньої реєстрації, організувавши онлайн трансляцію із синхронним перекладом. Симпозіум стане можливістю для учасників налагодити проведення спільних наукових досліджень та інтегрувати досягнення українських вчених у світову науку. Триватиме SMART LION 2021 до 9 жовтня.

За інформацією оргкомітету симпозіуму SMART LION 2021

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua