Сьогодні відзначається Міжнародний день студентів. Вважається, що студентські роки – неповторні й неперевершені, адже саме тоді формуєш своє майбутнє, опановуєш  обраний фах, зустрічаєш справжніх друзів, закохуєшся і пізнаєш світ та своє місце в ньому. Нинішнім студентам випала непроста доля – жорстока війна стала для них серйозним випробуванням на громадянську зрілість та готовність долучитися до спільної боротьби за Перемогу. З впевненістю можна сказати, що цей іспит наші студенти достойно складають – у волонтерських бригадах, медико-соціальних службах, чергуючи в притулках для біженців та госпіталях для поранених воїнів. А ще вони продовжують наполегливо вчитися, опановуючи обраний фах та розвиваючи науку. Напередодні нинішнього свята Комітет з державних премій України в галузі науки і техніки оприлюднив постанову «Про призначення стипендій та продовження виплати стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених», відповідно до якої стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених призначено аспірантці кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії Ользі-Марії Федусевич.

За достойні успіхи у навчанні раніше були відзначені студенти та аспіранти Університету:  академічну стипендію Президента України на осінній семестр 2022/2023року призначено аспірантці 3-го року навчання кафедри сімейної медицини ФПДО Наталії Кузь, студентці 5-го курсу медичного факультету №1 Валерії Квас та студентці 5-го курсу медичного факультету №2 Ілоні Лопатенко. Ще одну поважну стипендію імені Миколи Амосова відповідно до наказу Міністерства охорони здоров`я України впродовж 2022/2023 навчального року отримуватиме студентка 4-го курсу медичного факультету №2 Олена Ковальчук.

Отож вітаємо відзначених та загалом усіх студентів зі святом! Нових здобутків, нових знань та вражень і неодмінно Mиру й Перемоги!