З нагоди відзначення чергової річниці від дня заснування нашої Alma mater відбулося урочисте засідання Вченої ради. Через посилення карантинних обмежень було прийнято рішення проводити його в дистанційному режимі, проте всі охочі мали можливість долучитися до його перегляду в режимі реального часу на офіційному сайті навчального закладу.

  Відповідно до порядку денного, з вітальним словом виступив ректор ЛНМУ ім. Данила Галицького, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський. Підбиваючи підсумки року, який через пандемію, спричинену коронавірусом , видався важким , ректор звернув увагу на участі підрозділів Університету у боротьбі із підступною недугою. Так, практично з перших тижнів карантину НДІ епідеміології та гігієни активно долучився до проведення тестувань на виявлення хвороби, допомагаючи таким чином всій системі охорони здоров’я області. З квітня і дотепер було проведено більше 10000 ПЛР-тестів та понад 3000 ІФА-аналізів.  Незважаючи на обмежуючі карантинні заходи, продовжувалося навчання, підготовка інтернів та курсантів, наукова робота, проводилися в онлайновому форматі науково-практичні конференції, вебінари та симпозіуми. То ж цілком закономірним результатом такої продуманої й добре організованої праці всього колективу стали численні відзнаки, міжнародне визнання, топові місця в рейтингах. Так, у рейтингу «ТОП-200 Україна» Університет посів перше місце серед медичних ЗВО і 17 місце серед усіх ЗВО України. 

Чимало коштів та зусиль було докладено до реконструкції та ремонту приміщень Університету, придбання сучасного обладнання для навчання та проведення досліджень на кафедрах.

  Із традиційною для урочистого засідання актовою промовою виступив професор кафедри оториноларингології професор Олександр Кіцера. Тема цьогорічної доповіді була «Аутоімунні хвороби внутрішнього вуха». Побудував її лектор на прикладі захворювання відомого іспанського живописця  Франціска Гойї та аналізі впливу недуги на творчість художника.

Не обійшлося на актовому дні без нагород. Наказ ректора про преміювання авторів підручників та монографій зачитала Секретар Вченої ради  Світлана Ягело. Окрім того, цьогоріч  наказом ректора запроваджено нову відзнаку – Заслужений для Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького. Академік НАМН України, професор Борис Зіменковський вручив її першим лауреатам: проректору з адміністративно-господарської роботи Олені Шевазі, директору НДІ епідеміології та гігієни, професору Борису Кузьмінову, заввідділу комунікації і промоції Університету Людмилі Майор, керівнику відділу інформаційних технологій Олександру Курьяновичу,  керівнику університетської друкарні Дмитру Телішевському.

 На завершення ректор привітав усіх із нинішнім святом та побажав міцного здоров’я усім працівникам Університету, здобувачам освіти та членам їх родин

Відділ комунікації і промоції 

press@meduniv.lviv.ua