Два роки тому в Україні розпочали роботу перші кваліфікаційні центри, які присвоюють професійні кваліфікації на основі неформального й інформального навчання (самоосвіта), тобто без необхідності навчатися в закладі освіти. У кваліфікаційних центрах також можна підтвердити професійну кваліфікацію, здобуту за кордоном. Їхню акредитацію здійснюють експерти Національного агентства кваліфікацій. 

13 червня 2024 року доцента кафедри психіатрії та психотерапії ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, священника ПЦУ Сергія Кирилюка включено до Реєстру експертів з акредитації кваліфікаційних центрів. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Національного агентства кваліфікацій (рішення № 15, протокол № 22 (162). 

Нагадаємо, що о. Сергій Кирилюк є лікарем-психіатром, психотерапевтом, психоаналітиком, а також психотерапевтом Української спілки психотерапевтів, груповим та індивідуальним психоаналітиком, супервізором психотерапії залежностей. 

Щиро вітаємо о. Сергія Кирилюка з обранням експертом з акредитації кваліфікаційних центрів та бажаємо подальшого професійного зростання!

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua