Завідувач кафедри біохімії ЛНМУ імені Данила Галицького, професор    Олександр Скляров та доцент цієї ж кафедри Христина Насадюк взяли участь у перекладі українською мовою 2-го тому 23-го видання посібника «Медицина за Девідсоном: принципи і практика». Фахівці кафедри біохімії працювали над науковим перекладом розділу «Клінічна біохімія та порушення метаболізму».

Книга, створена на основі славетних лекцій сера Стенлі Девідсона, і досі актуальна, оскільки автори постійно відстежують досягнення сучасної медицини і подають важливу інформацію у зручному для сприйняття, стислому та прекрасно ілюстрованому форматі. Від моменту першої публікації посібника «Медицина за Девідсоном: принципи і практика» понад 2 млн студентів-медиків, лікарів та інших фахівців галузі охорони здоров’я в усьому світі мали змогу користуватися цією книгою

Книга «Медицина за Девідсоном: принципи і практика» поєднує медичну науку з клінічною медициною, містить базові знання та практичні поради.

У 23-му виданні висвітлено патофізіологію та клінічні прояви найважливіших станів з основних спеціальностей внутрішньої медицини, описано методи обстеження пацієнтів, а також діагностику та лікування цих захворювань. 

Посібник призначений для студентів, лікарів-інтернів, резидентів, субординаторів і магістрів медичних закладів вищої освіти, лікарів-практиків різних спеціальностей.

За інформацією кафедри біохімії

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua