10 жовтня 2021 р., в межах просвітницької роботи НДІ епідеміології та гігієни ЛНМУ імені Данила Галицького, директор інституту, професор Борис Кузьмінов провів лекцію на тему «Короновірусна інфекція COVID-19 (етіологія, патогенез, діагностика, профілактика). Його слухачами були літні люди, які найчастіше стають жертвами важкого перебігу захворювання та його летальних наслідків. З ініціативою провести таку зустріч до інституту звернулося керівництво Університету Третього Віку, що діє у Львові понад 30 років. 

Під час лекції професор розповів про шляхи інфікування COVID -19, про перебіг хвороби, наслідки для здоров’я перенесеного коронавірусу. Особливу увагу звернув на дотриманні заходів щодо профілактики захворювання. Лектор наголосив на важливості вакцинації як єдиного ефективного способу захистити себе від коронавірусної інфекції.

Доповідь професора Кузьмінова викликала зацікавленість аудиторії та низку запитань. 

Захід відбувся у Ліцеї № 10 імені святої Марії Магдалени.

На лекції були присутні віце-консул Генерального Консульства Республіки Польща у Львові Наталія Рудчик, Ректор Університету Третього Віку, Голова Товариства Польських Лікарів у Львові, доцент, канд. мед. наук Евеліна Грицай-Маланич, заступник голови управління Товариства польскої культури Юрій Ралько, слухачі Університету Третього Віку.

За інформацією НДІ епідеміології та гігієни ЛНМУ ім. Данила Галицького

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua