Як ми вже повідомляли, з 8 по 10 травня 2023 року в селищі Красічин біля Перемишля (Республіка Польща) проходила міжнародна конференція «Війна в Україні та її суспільні, психологічні та політичні наслідки». У заході від нашого Університету взяла участь доцентка кафедри українознавства нашої Alma Mater Наталія Гірна, яка виступила із доповіддю «Зруйнування закладів охорони здоров’я України як приклад російських злочинів проти людяності».

Організатором конференції була Міждисциплінарна лабораторія дослідження війни в Україні Краківського педагогічного університету імені Комісії народної освіти. Головною метою створеної Лабораторії є дослідження різних аспектів війни та її соціальних, психологічних, економічних і демографічних наслідків для України та інших країн Центральної та Східної Європи. 

Від України до цієї інституції увійшло 6 осіб, з-поміж яких і представниця від ЗВО медичного профілю – доцентка Наталія Гірна, яка стала аналітиком Міжнародної міждисциплінарної лабораторії дослідження війни в Україні. 

Наша колега куруватиме медичну частину досліджень, а саме проблеми знищення системи охорони здоров’я України російськими військами. Також до її обов’язків належатиме документування злочинів проти людяності для їхнього долучення у майбутньому до матеріалів судових справ проти російського агресора

Детальніше: https://inter-lab-wojna-ukraina.up.krakow.pl/o-laboratorium/

За інформацією кафедри українознавства

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua