Студенти-спортсмени та їхні наставники з кафедри фізичного виховання та спортивної медицини нашої Alma Mater радують своєю активністю та високими результатами не лише на змаганнях, а й участю у міжнародних конференціях. 

26 листопада у Відні (Республіка Австрія) у форматі онлайн відбулася II міжнародна науково-практична конференція «Multidisziplinäre Forschung: Perspektiven, Probleme und Muster» («Міждисциплінарні дослідження: перспективи, проблеми та закономірності»). Організатори конференції: LLC «International Centre Corporative Management» (Австрія) та NGO European Scientific Platform (Україна). 

Участь у заході взяли і представники нашого Університету – доцентки  кафедри фізичного виховання та спортивної медицини Алла Хохла і Оксана Іваночко та студентка 16 групи 3 курсу медичного факультету Юлія Живоронко.

Юлія Живоронко виступила з доповіддю німецькою мовою на тему: «Аналіз показників фізичного розвитку студентів-медиків під час пандемії COVID-19».

*

18-19 листопада 2021 р. доцентка кафедри фізичного виховання та спортивної медицини Алла Хохла та студентка 16 групи 3 курсу медичного факультету Ірина Казьмір взяли участь у I Міжнародній дистанційній науково-практичній конференції «Scientific paradigm in the context of technologies and society development» («Наукова парадигма в контексті розвитку технологій та суспільства») (м. Женева, Швейцарія).

Представниці нашої Alma Mater доповіли про результати досліджень «Показники рівня рухової активності студентів під час пандемії коронавірусу».

Конференція була представлена широкою географією учасників: Україна, Молдова, Румунія, Ізраїль, Білорусь, Узбекистан, Таджикистан, Казахстан.

За інформацією кафедри фізичного виховання та спортивної медицини

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua