Наукова публікація міжнародної групи авторів, серед яких і науковці Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького,  очолила топ-10 найпопулярніших публікацій відомого міжнародного медичного журналу Immunity.

Це видання спеціалізується  на публікаціях в галузі імунології, входить до групи наукових біомедичних журналів Cell Press і має імпакт фактор – 21,5.  Стаття «Нейтрофільні позаклітинні пастки ініціюють утворення жовчних каменів» з’явилася у вересні 2019 року та  зібрала найбільше переглядів й була найбільш цитованою із публікацій журналу Immunity в 2019 році. Робота описує причину виникнення жовчних каменів та пропонує фармакологічні підходи для запобігання їх утворенню.

Дослідження в ЛНМУ здійснювались групою під керівництвом професора кафедри гістології цитології та ембріології Ростислава Білого (асистент Тетяна Думич та доцент Соломія Парижак, за підтримки та цінних настанов професора Максима Луцика та доцента Володимира Вовка). Ознайомитись з цією та іншими роботами рейтингу The Best of Immunity 2019  можна за посиланням (завантаження безкоштовне): http://info.cell.com/best-of-immunity-2019

За інформацією кафедри гістології

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua