Кафедра українознавства за підтримки відділу гуманітарної освіти і виховання запрошує студентів і працівників Університету на щотижневі безоплатні курси з удосконалення знань державної мови. 

Для формування групи прохання до 10 жовтня 2022 року усім охочим заповнити гугл-форму за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/1j4uisEttavXx-WnJEyW0hmQJQQGTu-yNmxNAadjD01c/edit.

Після завершення анкетування буде сформовано групу з удосконалення та вивчення державної мови. Навчання відбуватиметься з використанням сучасних комунікативних та інформаційних технологій.

Заняття проходитимуть на кафедрі українознавства щотижня в аудиторії № 3 впродовж 1 години з 16.00 до 17.00.

Викладачка – завідувачка кафедри українознавства ЛНМУ імені Данила Галицького, д. філол. н., доцент Тетяна Єщенко.  Навчання відбуватиметься на волонтерських засадах. 

Нагадаємо, з 16 липня 2022 року набрали чинність окремі норми Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», відповідно до яких запроваджуються нові норми Кодексу України про адміністративні правопорушення стосовно порушення Закону та відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 03.08.2022 р. № 1/8841-22 «Про застосування державної мови». Відповідно до частини першої статті 6 цього Закону кожен громадянин України зобов’язаний володіти державною мовою. Надання освітніх послуг, а також навчання студентів іншою мовою є порушенням Конституції України.

За інформацією кафедри українознавства та відділу гуманітарної освіти і виховання

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua