Як ми вже повідомляли, наступної осені студентів медичних факультетів нашого Університету та викладачів запрошують безплатно пройти міжнародний навчальний курс у Республіці Польща.

Уже всьоме Фонд Польського інституту доказової медицини (Polish Institute of EBM) та видавництво Медицина Практична (www.mp.pl) проведуть у Кракові престижний міжнародний навчальний курс з внутрішньої медицини  McMaster International Review Course in Internal Medicine (MIRCIM, https://empendium.com/mircim/). Під час цього навчання всесвітньо відомі експерти (www.mircim.eu/speakers) прочитають лекції, проведуть майстер-класи та візьмуть участь у дискусійних панелях. У межах MIRCIM також пройдуть різноманітні заходи, зокрема міжнародний конкурс на найкращу презентацію клінічного випадку (www.mircim.eu/bcrc) та конференція «Clinical Cases in Internal Medicine: Learning Through Practice» тощо.

Нагадуємо, що усі заходи для учасників з України є безплатними, з синхронним перекладом лекцій та дискусій українською мовою. Зважаючи на складну ситуацію в нашій державі, курс буде організований у Кракові стаціонарно і в режимі онлайн. Також для наших співвітчизників надається вільний доступ до відео та публікацій, створених у межах MIRCIM та MEF.

До участі в онлайн-курсі організатори запрошують всіх зацікавлених. Для цього надіслано вже активований промокод та  інформація (pdf) про те, як зареєструватися. 

За інформацією навчального відділу

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua