Нещодавно в Івано-Франківському національному медичному університеті пройшла 90-а науково-практична конференція студентів та молодих вчених із міжнародною участю «Інновації в медицині та фармації». Зважаючи на карантинні обмеження захід відбувся у форматі онлайн. 

Студентка ІІ курсу Медичного фахового коледжу ЛНМУ імені Данила Галицького Марія Ільницька представила доповідь на тему «Паліативна допомога як антидот евтаназії». 

У своєму виступі студентка наголосила на необхідності якнайшвидшого поширення найкращих світових практик доступу до паліативної допомоги медичної допомоги та опіки, яка може покращити якість життя пацієнтів та їх сімей, котрі стоять перед викликами, пов’язаними із хворобою, що загрожує життю, та інших фізичних, психосоціальних та духовних проблем. Доповідь містила спостереження, як можна зменшити страждання та покращити якість життя пацієнта при невиліковній недузі, допомогти подолати цю проблему членам його сім’ї, близьким та рідним.

Науковими керівниками даної роботи були заступник директора з навчальної роботи Віра Матійців і завідувач відділення «Сестринська справа» Уляна Леськів

Доповідь Марії Ільницької була удостоєна ІІІ місця і грамоти глядацьких симпатій.

За інформацією Медичного фахового коледжу ЛНМУ імені Данила Галицького

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua