2 лютого 2019 року відбулася церемонія нагородження переможців IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, який щорічно відбувається для учнів та студентської молоді України та зарубіжжя.

Головною метою заходу є вшанування творчої спадщини Великого Кобзаря, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді та підвищення рівня мовно-літературної освіти в Україні та за її межами.

Цьогоріч переможцем ІІ (обласного) туру з-поміж ЗВО ІІІ-IV рівнів акредитації негуманітарного профілю стала студентка 1-го курсу спеціальності «медицина» Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Павлюк Анастасія (науковий керівник – завідувач кафедри українознавства, доц. Єщенко Тетяна Анатоліївна).

За результатами цього туру Міжнародного конкурсу Анастасія нагороджена дипломом ІІ ступеня та цінним подарунком (наказ ЛОДА № 05-01/441 від 21.11.2018 р.).

З вітальним словом до переможців Конкурсу звернулася директор Департаменту освіти і науки ЛОДА Любов Мандзій. Вона побажала, аби вічно живе Шевченкове слово було для молодих людей надійним дороговказом у житті та джерелом натхнення для нових звершень у розбудові нашої Держави.

Вітаємо і бажаємо Анастасії успіху на національному (завершальному) етапі Конкурсу!

За інформацією кафедри українознавства

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua