У системі організації навчальної і науково-дослідної роботи студентів важливе місце займають студентські олімпіади, під час проведення яких удосконалюється підготовка студента, розвивається просторова уява, його практичне мислення. 

На кафедрі терапевтичної стоматології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулася олімпіада з навчальної дисципліни «Терапевтична стоматологія», у якій взяли участь студенти 4 курсу стоматологічного факультету. 

Для проведення олімпіади було сформовано організаційний комітет олімпіади з числа викладачів кафедри. Доценти Володимир Синиця, Вікторія Довганик та Юрій Сулим підготували тестові завдання та ситуаційні задачі.  Завдання охоплювали основні розділи терапевтичної стоматології: одонтологію, ендодонтію, пародонтологію та, як правило, носили нестандартний характер і вимагали від студентів не тільки грунтовних програмних знань, але й винахідництва, креативного підходу. Адже предметна олімпіада – це насамперед участь студентів у змаганні за звання кращого в дисципліні.

Журі олімпіади, до якого увійшли завідувач кафедри, професор Володимир Зубачик, доценти Анна Бучковська, Юрій Сулим, Володимир Синиця, проаналізувавши виконані учасниками олімпіади завдання, визначило кандидатури переможців. 

Оголошення результатів, визначення та нагородження переможців олімпіади проводили в присутності всіх студентів-учасників. За отриманими результатами переможцями стали: 

  • 1 місце – Софія Пилипів (4 курс 2 група)
  • 2 місце – Софія Хоменюк (4 курс 2 група)
  • 3 місце – Олексій Решетняк  (4 курс 7 група)

Переможці Олімпіади нагороджені відповідними грамотами, пам’ятними призами від стоматологічної фірми «3М» і подарунковими сертифікатами на комп’ютерну томографію у Стоматологічному центрі ЛНМУ імені Данила Галицького. 

За інформацією кафедри терапевтичної стоматології

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua