В другу суботу вересня в Україні традиційно відзначають День фізичної культури і спорту. Не залишились осторонь цієї події і студенти-спортсмени ЛНМУ ім.. Данила Галицького. Вони взяли участь у фізкультурно-спортивному фестивалі Левандівка SportFest, який відбувся 12 вересня у Левандівському парку. Подібний захід у цьому мікрорайоні Львова відбувається вже вдруге.  Учасники та гості свята мали можливість поринути у надзвичайно цікавий та багатогранний світ фізичного вишколу та змагань. Усі, хто завітав на фестиваль, могли випробувати себе в таких видах спорту як шахи, фехтування, мотоспорт, важка атлетика, пауерліфтинг, карате, сучасні та спортивні танці, корфбол, флорбол,фітнес.

Майстер-класи з фехтування представляли студенти ЛНМУ ім. Д.Галицького: Заблоцька Тетяна, Кривка Ян, Поляков Роман, які є членами «Клубу спортивного фехтування» а також їх наставники: Хохла Алла (доцент кафедри ФВіСМ)та старший викладач Яблонська Ельжбєта.

Основну змагальну програму свята складали шаховий турнір, перегони на самокатах та велосипедах, змагання дітей з особливими потребами.

За інформацією кафедри фізичного виховання та спортивної медицини

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua