20-23 березня 2019 року на базі Бременського університету (Німеччина) відбувся 21-й міжнародний симпозіум «JCF-Frühjahrssymposium 2019», об‘єднаний із «European Young Chemists’ Meeting». Науковий форум організувало Німецьке хімічне товариство.

У симпозіумі взяли участь і представники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, студенти-гуртківці кафедри загальної, біонеорганічної, фізколоїдної хімії  нашої Alma Mater Оксана Гончаренко (IV курс фармацевтичний факультет), Катерина Якубенко (I курс медичний факультет), Вікторія Стадник (I курс медичний факультет) та Валерія Биданцева (I курс медичний факультет). 

Наукова програма цьогорічного весняного симпозіуму включала в себе чотири пленарних засідання із лекціями за участю провідних спікерів Німеччини, Швейцарії та Великобританії. У заході взяли участь понад 400 науковців зі США, Бельгії, Австрії, Греції, Польщі та інших країн світу. Інтернаціональність учасників показує важливість наукового та культурного обміну між державами для подальшого їх розвитку.

EYCheM надала можливість науковцям з усього світу обмінятися ідеями та досвідом, створити нові колаборації та покращити свої професійні навички. Крім того, цікаві результати теоретичних та практичних досліджень в галузях органічної, фізичної, аналітичної та неорганічної хімії було представлено під час секційних та коротких усних доповідей, а також при проведенні двох постерних сесій.

Насичена програма симпозіуму включала в себе також багато соціально-культурних заходів, екскурсій та акцій для учасників. На завершення представники нашого Університету отримали запрошення організаторів взяти участь у наступному симпозіумі.

Участь студенток ЛНМУ імені Данила Галицького у даному симпозіумі та можливість представити результати своєї наукової роботи відбулась завдяки отриманню ними «тревел-гранту», наданого організаторами і спонсорами даного симпозіуму.

Валерія Биданцева, студентка I курсу медичного факультету

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua