Щороку в другу суботу вересня відзначається Всесвітній день невідкладної допомоги. 

Напередодні цієї дати 10 вересня фахівці Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України розгорнули свій намет біля Львівської міської ради на площі Ринок. Волонтери проводили для всіх бажаючих тренінги та майстер-класи з надання першої допомоги, які можуть стати людям у нагоді під час кризових ситуацій. 

Вже багато років поспіль активними помічниками і волонтерами вищезгаданої організації є студенти Медичного фахового коледжу Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. І цього року ініціативна група студентів четвертого курсу коледжу разом із викладачкою Оленою Орел та спеціалістами-інструкторами з надання екстреної медичної допомоги стали учасниками акції «Вчись надавати першу допомогу». Четвертокурсниця цього навчального закладу Наталя Медвідь з мегафоном у руках запрошувала дорослих та учнівську й студентську молодь приєднатися до акції.

У межах заходу студенти проводили роз’яснювальні бесіди з небайдужими перехожими, запрошували до участі в ситуаційних завданнях, проводили майстер-класи з надання допомоги при кровотечах. 

Проведена акція є вкрай важливою для всіх громадян, які, не маючи медичної освіти, часто стають першими очевидцями екстреної події та повинні володіти найнеобхіднішими навичками порятунку потерпілого. 

Відрадно, що представники Медичного фахового коледжу нашого Університету завжди є активними учасниками таких тренінгів та майстер-класів і багато роблять, аби основні навички надання першої медичної допомоги фахово поширювались серед населення. 

За інформацією Медичного фахового коледжу ЛНМУ імені Данила Галицького

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua