Передріздвяний час асоціюється з магією свят, теплом сердець та особливим проявом любові до ближніх. І приємно спостерігати, як рік за роком добро та дива творять студенти Медичного коледжу ЛНМУ імені Данила Галицького в акції милосердя «Святий Миколай дітям-сиротам».

Тішить, що студентів у добрих справах незмінно підтримують директор коледжу П. Кузьмінський та заступник директора з виховної роботи О. Щебель, опікується проектом куратор Х. Зданевич, долучаються викладачі коледжу.

Цьогоріч 20 грудня група IV-А завітала з театральним дійством до Будинку дитини № 1 міста Львова. Студентська святкова вистава потішила дітей яскравими казковими персонажами та радісним сміхом. Організатори подбали про те, щоб кожен учасник святкування отримав подарунок від Святого Миколая. Директор Будинку дитини Г. Качановська щиро подякувала благодійникам за їхню підтримку й допомогу.

Справді, добро існує там, де його творять. Тож творімо добро частіше, даруймо його ближнім, знайомим та незнайомим, бо з добра народиться добро, і його стане більше у світі.

За інформацією Медичного коледжу ЛНМУ імені Данила Галицького 

Відділ гуманітарної освіти і виховання,

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua