З 5 по 9 травня 2023 року у Львові на базі навчально-спортивного комплексу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, відбулась XVIII літня Універсіада України з фехтування.

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького у цих змаганнях представили студенти Роман Поляков (4 курс, 10 група медичного факультету №1) та Марко Мруз (3 курс, 5 група стоматологічного факультету).

Наші студенти-спортсмени брали участь в особистих змаганнях на шпазі та рапірі серед чоловіків.

За підсумком змагань XVIII літньої Універсіади України з фехтування Роман Поляков посів 13-е місце та здобув 19 залікових балів для нашого Університету, виборовши 3 перемоги у попередньому турі змагань. За вхід до 16 кращих спортсменів він виграв бій з результатом 15:4, за вхід до восьми кращих спортсменів програв 15:6 переможцю змагань.

Серед львівських спортсменів Роман Поляков має другий результат.

Марко Мруз посів 21 місце, програвши за вхід у 16-ти кращих спортсменів.