Студенти третього курсу медичного факультету, в контексті навчальної програми, відвідали Лабораторію молекулярно-генетичних досліджень НДІ епідеміології та гігієни ЛНМУ імені Данила Галицького. 

В лабораторії досліджують біологічний матеріал на вміст патогенних біологічних агентів, зокрема на наявність коронавірусу SARS-CoV-2 в організмі людини.

Про історію створення лабораторії, її оснащення, регламент роботи та використання найсучаснішого обладнання для виконання досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), який дозволяє проводити аналізи з визначенням результатів в режимі реального часу, студентам розповів директор НДІ епідеміології та гігієни д. мед. наук, професор Борис Кузьмінов.

Під час перебування в лабораторії студенти ознайомилися з вимогами безпеки при роботі з патологічними агентами і оглянули приміщення для виконання робіт на всіх етапах ПЛР-аналізу.

Дуже важливо, що майбутні лікарі, використовуючи лабораторну базу НДІ епідеміології та гігієни, мають можливість поєднувати теоретичні знання з практикою.

За інформацією науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua