До дня Святого Миколая факультет післядипломної освіти ЛНМУ імені Данила Галицького за підтримки  відділу гуманітарної освіти і виховання п’ятий рік поспіль реалізовує проект «Факультет післядипломної освіти –  для дітей героїв». Працівники факультету,  як і в попередні роки, провели збір  коштів та організували свято Миколая для дітей-сиріт, батьки яких загинули, захищаючи нашу Батьківщину під час проведення  АТО.

Жодні подарунки та слова не замінять цим дітям любові батька, однак за їхню щиру й наполегливу молитву Святий Миколай, який вважається покровителем воїнів та опікуном дітей, обдаровує їх батьківською любов’ю, робить життя таких діток хоча б трішки щасливішим та комфортнішим. 

У зв’язку із збільшенням у кількості дітей-сиріт сімей учасників АТО/ООС, які загинули за Україну, факультет післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького (декан доц. О.Є. Січкоріз) зініціював добровільний збір коштів на кафедрах післядипломної освіти. Цьогоріч було зібрано понад 17000 грн. 

Помічники Святого Миколая від ФПДО нашого Університету у співпраці з  громадською організацією «Асоціація учасників АТО Львівщини» (Керуючий справами Т. Маслянко) визначили перелік сімей, які потребують  підтримки. Відтак допомогу було розділено на 11 дітей-сиріт з восьми сімей, батьки яких загинули під час АТО/ООС, і вручено матерям. Щирі слова вдячності працівникам факультету   висловили Раїса Невеличук та Людмила Дудин, дружини полеглих воїнів.

Координатори проекту:

Лещук Євген Степанович, заступник декана з питань гуманітарної освіти і виховання, доцент кафедри хірургічної та ортопедичної стоматології ФПДО, к.мед.н.

Троцький Григорій Михайлович , доцент кафедри педіатрії та неонатології ФПДО,к.мед.н.,  учасник АТО.

За матеріалами ФПДО

Відділ комунікації і промоції 

press@meduniv.lviv.ua