Вчора з нагоди Міжнародного дня студента у приміщенні Львівського національного  університету імені Івана Франка нагородили студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які брали участь у конкурсі на здобуття премії. Відзнаки вручали у галузі природничих і технічних наук. Премії присуджено за проєкти, дослідження, стартапи та статті, які мають значення для Львівщини, сприяють подальшому розвитку науки та суспільному прогресу.

Відзнаки кращим студентам вручив голова Львівської ОДА Максим Козицький. У церемонії  вручення також взяли участь директор департаменту освіти та науки ЛОДА Олег Паска та заступниця голови обласної комісії з питань освіти Парасковія Дворянин.

Премії обласної державної адміністрації та обласної ради в розмірі 6 000 (шість тисяч) гривень кожна отримали і троє студентів Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького:

  • Анастасія Легка – студентка 3 курсу фармацевтичного факультету
  • Аліна Філатова – студентка 4 курсу фармацевтичного факультету 

Премія присуджена за дослідження, присвячені пошуку нових біологічно активних сполук. Дівчата є гуртківцями кафедри фармацевтичної, органічної та біоорганічної хімії (науковий  керівник – завідувач кафедри, професор Роман Лесик). 

  • Роман Курнат – студент 5 курсу медичного факультету №1

Премія присуджена за дослідження оздоровчого значення зелених насаджень.

Принагідно нагадаємо, що Роман Курнат брав участь у наданні невідкладної допомоги чоловікові під час серцевого нападу у львівському трамваї, про що ми інформували раніше.

  Щиро вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

Довідка. Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада щорічно призначають премії для студентів закладів вищої освіти області з нагоди Міжнародного дня студента. Премії призначаються студентам, які відзначилися в навчальній і науковій роботі, беруть активну участь у громадському житті університету, міста, області.

Відбір кандидатур на призначення премій здійснюється один раз на рік органами студентського самоврядування та деканатами з метою підтримки молоді як майбутньої основи формування української еліти. Кандидатури студентів розглядаються на спільних засіданнях навчальних закладів та затверджуються керівником.

Більше ТУТ.

За інформацією департаменту освіти та науки ЛОДА

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua