Сьогодні, 10 квітня, у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького розпочала роботу  80-та Загальноуніверситетська конференція студентів та молодих вчених (Lviv Young Scientists International Conference). Зі словом вітання до присутніх звернувся  ректор Університету, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський. Він, зокрема, зауважив: «Не кожен із вас стане науковцем – кандидатом чи доктором наук-, але прагнення заглянути далі, за горизонт, безумовно, придасться в житті. І завжди пам’ятайте, що медична наука потребує жертовності та душевної чистоти ».

Триватиме цей молодіжний науковий форум до 12 квітня і передбачає кілька десятків лекцій, секційних засідань, майстер-класів. Як повідомив від імені організаторів голова ради Студентського наукового товариства Університету Данило Туркевич, до участі в конференції зголосилося більше 700 студентів та молодих вчених з різних міст України, а також з Польщі, Білорусії, Сирії, Нігерії, Індії, Гани, Ірану, Єгипту. Загалом до програми було відібрано близько 600 робіт. З огляду на це було прийнято рішення запровадити на конференції дві робочі мови: українську та англійську.

Окрім урочистого відкриття у  сьогоднішній програмі передбачено кілька наукових лекцій та чотири майстер-класи. Два з них: “Основні принципи надання домедичної допомоги в умовах бойових дій. Допомога пораненим під прикриттям, робота тактичними двійками (червона зона)”  та “Основні принципи надання домедичної допомоги в умовах бойових дій. Допомога один одному в червоній зоні” організовані спільно Студентським науковим гуртком кафедри внутрішньої медицини №1 та ЛКП “Муніципальна Варта”. Місце проведення: площа перед фонтаном, вул. Пекарська, 52. Організатори запрошують долучитися усіх бажаючих. Деталі про заходи конференції, їх місце та час – у програмі.

За інформацією СНТ ЛНМУ ім. Данила Галицького

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua