Щороку 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО у 2015 році за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту.

Цьогоріч у ЛНМУ ім. Данила Галицького цей день вирішили відзначити у формі флеш-мобу з виконанням ігрових та атлетичних фізичних вправ, який проводився на спортивному майданчику університету. До нього долучилося близько 60 студентів перших курсів медичного, стоматологічного та фармацевтичного факультетів, у тому числі студенти – спортсмени. 

До речі студенти – спортсмени Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького за цей рік на змаганнях найвищого рівня, в умовах пандемії коронавірусної хвороби (СОVID-19), вибороли 25 нагород, серед них 2 міжнародні, 17 всеукраїнських, 6 обласних. Було виконано та присвоєно 3 майстра спорту України і 7 кандидатів у майстри спорту України, а студентка медичного факультету №2 Куп‘як Соломія та інтерн Мостова Інга стали  учасниками змагань жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА – 2021/2022 у складі команди з футболу.

За інформацією кафедри фізичного виховання і спортивної медицини

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua