Нещодавно відбувся фінал «Міс ЛНМУ-2020», де вперше безпосередньо студенти обирали нову Міс Університету. Традиційно у конкурсі змагались 12 учасниць – представниць усіх курсів та факультетів Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. 

Цьогоріч конкурс був особливим, адже у зв’язку із запровадженням карантинних заходів проходив у абсолютно новому форматі – фотобатл у соцмережі Instagram, що складався з трьох турів. На першому етапі учасниці повинні були виконати завдання «Твоє найкраще фото». Роботи учасниць були представлені на голосування. 

Дівчата із найбільшою підтримкою серед студентів пройшли у півфінал. На них чекали наступні завдання від «Міс ЛНМУ 2019»Валерії Мисливченко (3 курс, медичний факультет №1) – «Зробити світлину, у якій би ви представили своє захоплення» та «Міс Львів 2020» – Юлії Гоцак (2 курс фармацевтичний факультет) – «Краса на контрасті». 

На виконання завдань конкурсантки мали 2 дні. В залежності від кількості отриманих голосів за представлені фото учасниці розділили між собою титули «Міс ЛНМУ» та «Віце-міс ЛНМУ». 

Організатори – профком студентів ЛНМУ імені Данила Галицького – подбали, щоб без нагород не залишився ніхто. Але корона переможниці лише одна, цього року вона дісталася Ірині Гриців – студентці 5 курсу медичного факультету №1.

«Я мріяла взяти участь у цьому конкурсі від першого курсу, лише чекала «саме той» момент. Найскладнішим для мене виявилося усвідомити, що конкурс закінчився. Це був настільки яскравий період, що прощатися із ним зовсім не хотілося», – прокоментувала новообрана Міс ЛНМУ.

Додатковою нагородою для неї стала персональна фотосесія та подарунки від спонсорів свята краси.

За інформацією профкому студентів ЛНМУ імені Данила Галицького

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua