1-3 жовтня 2020 року у Львові відбувається XVIII Конґрес СФУЛТ.

Відкриття Конґресу провели у дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Знаково, що саме цього дня відзначається також і 110-ліття Українського лікарського товариства у Львові, яке було засноване 1 жовтня 1910 року.

Зважаючи на пандемію COVID-19 урочистості з нагоди початку Конґресу відбулися з дотриманням карантинних вимог. Вперше Конґрес проходить у віддаленому форматі.

Урочисте засідання відкрив президент СФУЛТ, професор Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Андрій Базилевич.  Він наголосив, що перед Україною стоять серйозні виклики – війна на Донбасі та пандемія COVID-19, які забирають життя українських воїнів і українських лікарів. Андрій Базилевич зазначив, що багато членів СФУЛТ і УЛТ загинули від небезпечного вірусу.

Усі присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів та лікарів, які поклали свої життя у боротьбі з COVID-19.

Після цього з вітальним словом виступив президент Світової федерації українських лікарських товариств, академік, легенда української медицини Любомир Пиріг. Він привітав усіх присутніх та побажав усім учасникам Конґресу плідної роботи.

З вітальним словом також звернувся керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис. Він побажав усім учасникам Конґресу плідної роботи та вручив подяку Українському лікарському товариству у Львові від голови Львівської ОДА Максима Козицького.

На завершення перед присутніми виступив голова Українського лікарського товариства у Львові Олег Дуда. Він наголосив, що кожні 10 років усі Конґреси відбувалися у Львові, адже тут є витоки Українського лікарського товариства.

Також учасникам Конгресу надіслали вітання  міністр охорони здоров’я України Максим Степанов та міський голова Львова Андрій Садовий.

 

Нагадаємо, що Конґрес Світової Федерації Українських Лікарських Товариств відбувається у форматі онлайн з 1 по 3 жовтня.

Протягом трьох днів близько 700 лікарів з України і українських лікарів з 10 країн світу візьмуть участь у 14 симпозіумах Конґресу.

Детальніше: http://ult.lviv.ua/?p=4880

 

За інформацією сайту Українського Лікарського Товариства

 

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua