Минулої суботи, 17 квітня, у Медичному фаховому коледжі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбувся День відкритих дверей.  Через карантинні обмеження він проходив у форматі онлайн-трансляції, яку могли переглядати на YouTube-каналі Університету усі зацікавлені – школярі, майбутні абітурієнти, їхні батьки.

Перед присутніми виступив директор Медичного фахового коледжу ЛНМУ імені Данила Галицького Павло Кузьмінський, який ознайомив абітурієнтів з історією та сьогоденням навчального закладу, розповів про особливості навчання та підготовки фахових молодших бакалаврів спеціальності 223 «Медсестринство»; про навчальну, наукову, виховну роботу, що проводиться зі студентами, а також перспективи професійної підготовки фахівців у коледжі; навчальні аудиторії, матеріальну базу, на якій проводяться заняття для студентів, окреслив сьогоднішні здобутки колективу тощо. Павло Кузьмінський зазначив, що цей навчальний заклад приймає на навчання випускників 9 і 11 класів та дає можливість отримати фах медичної сестри, котрий є гостро затребуваним на ринку праці не лише в Україні, а й за кордоном, особливо у період пандемії коронавірусної хвороби COVID-19.

Відповідальний секретар Приймальної комісії Медичного фахового коледжу Оксана Мельничук розповіла про правила прийому до коледжу, окреслила перелік конкурсних пропозицій, за якими здійснюється прийом; джерела фінансування здобуття фахової передвищої освіти; терміни вступної кампанії для вступників на основі базової та повної загальної середньої освіти, порядок прийому заяв та документів; перелік конкурсних предметів;  конкурсний бал (зокрема т. зв. сільський коефіцієнт), вартість навчання та ін.

Проведення Дня відкритих дверей у Медичному коледжі анонсувалося на офіційному сайті Університету за кілька тижнів наперед, отож усі охочі мали змогу надіслати свої запитання заздалегідь, а також поставити їх під час прямої трансляції. На всі запитання були дані вичерпні відповіді.

На завершення випускники Вікторія Гавло та Тарас Куляш поділилися теплими враженнями про роки навчання та запросили цьогорічних абітурієнтів долучатися до дружніх лав Медичного фахового коледжу ЛНМУ імені Данила Галицького.

Запис онлайн-трансляції Дня відкритих дверей можна переглянути ТУТ

За інформацією Медичного фахового коледжу ЛНМУ імені Данила Галицького

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua