20 лютого 2019 року в Медичному коледжі ЛНМУ імені Данила Галицького відбувся відкритий виховний захід – вечір пам’яті Героїв Небесної Сотні «Пам’ятайте! Крізь віки, крізь роки пам’ятайте!». Акцію підготували студенти коледжу під керівництвом куратора І-В групи Наталії Романишин.

Зі вступним словом виступила заступник директора з виховної роботи Оксана Щебель, яка  відзначила, що День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні  20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Вона закликала всіх присутніх бути патріотами своєї Батьківщини і бути гідними подвигу учасників Майдану.

Виховний захід розпочався з відеопрезентації пісні «Пливе кача…», яка вже стала українським народним жалобним гімном Майдану. Ведучі вечора-реквієму Олена Грицко та Вікторія Гошва нагадали присутнім події тих жахливих лютневих днів та подвиг українських патріотів Львівщини, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Під час виступу прозвучали пісні «Герої не вмирають» у виконанні студентки ІV-А групи Мар’яни Данилович, «Мамо, не плач…», «Не твоя війна», «Нам потрібне мирне небо», «Біля тополі» у виконанні студентів І-В групи Вікторії Гошви та Олени Саган. Присутні мали можливість послухати поезію у виконанні студентів ІІ-В групи Іллі Ворони та ІІІ-А групи Івана Калина, а також побачити театральні мініатюри, присвячені тим буремним дням, у виконанні студентів ІV-В групи Миколи Піхоцького та Ярослава Ільмана і студентів І-В групи Мар’яни Линди та Богдана Перетятка.

Під час виступу присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

За інформацією Медичного коледжу ЛНМУ імені Данила Галицького

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua