Сьогодні до Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького завітали представники  Центру громадянської просвіти «Альменда», які спільно з UNIСEF Україна та МОН здійснюють моніторинг ЗВО щодо діяльності освітніх центрів «Крим Україна», «Донбас Україна», що діють на базі університетів. Разом з ними у зустрічі із виконувачем обов’язків ректора Університету, доктором медичних наук Орестом Чемерисом та членами Приймальної комісії ЛНМУ взяв участь  представник уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Львівській області Тарас Подвірний

Гості звернули увагу на необхідності забезпечення дотримання прав вступників із тимчасово окупованих територій під час вступної кампанії,  врахуванням їх пільг, доступності для них усієї необхідної інформації щодо умов вступу до навчального закладу, а в подальшому – першочергове забезпечення першокурсників з ТОТ місцями в гуртожитках. 

Члени моніторингової групи ознайомилися з діяльністю освітніх центрів «Крим Україна» та «Донбас Україна», які діють в Університеті ще з 2020 року. 

За інформацією Приймальної комісії

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua