Щороку 7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Це неофіційне свято покликане об’єднати жінок різних професій, віку та національностей для збереження українських традицій. Воно започатковане в Україні у 2019 році, проте вже набуло статусу всесвітнього.

Жіночий колектив Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького також долучився до колоритного флешмобу. 

7 грудня, у День української хустки, в Медичному фаховому коледжі нашої Alma Mater відбувся відкритий виховний захід «Українська хустка – оберіг нації».

Під час заходу студенти розповіли про українську хустку в традиціях та звичаях нашого народу. Надзвичайно зворушливо та натхненно зі сцени прозвучали пісні «Сила роду», «Соколи», «Лелека», «Живи». Літературно-музичний захід супроводжувався декламуванням віршів, інсценізацією сценки «Сватання», було представлено мультимедійну презентацію. Усі присутні пройнялися чудовими поетичними рядками та красивим виконанням пісень, духом патріотизму та любові до своєї Батьківщини.

Свято підготували та провели студенти І-А, ІІ-А, ІІІ-Г та IV-А груп під керівництвом кураторів академічних груп Оксани Білобрам та Тетяни Шаповал.

У цей же день до флешмобу приєдналися співробітники багатьох структурних підрозділів нашого Університету. До Вашої уваги – фоторепортаж з кафедри українознавства нашого Університету.

 Автентичне вбрання є не лише частиною нашого минулого, надбанням нації, а й основою ідентифікації українського народу на майбутнє. І саме такі традиції, виплекані поколіннями предків і збережені та примножені сучасниками, становлять основу виховання студентської молоді в навчальному закладі. 

За інформацією Медичного фахового коледжу

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua