Черговий міжнародний вебінар (pdf) на тему «Мистецтво наукового редагування для редакторів та авторів» пройде 25 січня 2022 року з 15.00 до 17.30 год. 

Доступ до вебінару здійснюється через платформу Zoom. Зареєстрований учасник заходу отримає на електронну пошту лінк для доступу до платформи (напередодні вебінару).

Організаторами заходу виступили:

  • Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького
  • Наукове товариство імені Шевченка
  • ГО «Рада наукових редакторів України».

Спікер вебінару: 

  • Armen Gasparyan, MD, PhD, FESC

http://orcid.org/0000-0001-8749-6018

https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=56207203100

Associate Professor of Medicine; Department of Research & Development, Dudley Group NHS Foundation Trust, Teaching Trust of the University of Birmingham, Dudley, UK; Expert reviewer of Scopus journal applications; Member, World Association of Medical Editors; Past Council Member of European Association of Science Editors and Past Chief Editor of European Science Editing journal.

Присутні на заході обговорять цікаві і актуальні питання, зокрема рекомендації щодо рецензування; оформлення бібліографічних посилань та цитувань; виявлення та запобігання плагіату; як писати статті англійською мовою; що таке якісний контент для наукового журналу і як його досягти тощо. 

Формат заходу передбачає 4 лекції, інтерактивну сесію «запитання-відповіді», індивідуальні консультації для авторів (після вебінару).

Усі зареєстровані учасники вебінару отримають іменний сертифікат англійською мовою. Сертифікат буде надісланий на електронну пошту впродовж тижня після завершення вебінару. 

Організатори запрошують до участі наукових авторів, аспірантів, докторантів, редакторів журналів.

Мова вебінару: англійська.

Реєстрація: https://scientificskills.ticketforevent.com/en/

Додаткова інформація: zimbaolena@gmail.com

За інформацією кафедри внутрішньої медицини №2

Відділ комунікації і промоції

press@meduniv.lviv.ua